Dragontale
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Come join us in this dragon-related adventure. Raise your dragon and see if you have what it takes to be a great dragon master!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВходИмението на Лейди Евдемия Блъдмаер - Page 10 Bg_top_logo18

 

 Имението на Лейди Евдемия Блъдмаер

Go down 
+4
SDHM
NightCrawler
persian
BloodRaven
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
АвторСъобщение
BloodRaven
Лейди
BloodRaven


Брой мнения : 252
Join date : 19.08.2016
Age : 28

Герой
Ниво: 8
Опит:
Имението на Лейди Евдемия Блъдмаер - Page 10 Left_bar_bleue390/800Имението на Лейди Евдемия Блъдмаер - Page 10 Empty_bar_bleue  (390/800)
HP на дракона:
Имението на Лейди Евдемия Блъдмаер - Page 10 Left_bar_bleue800/800Имението на Лейди Евдемия Блъдмаер - Page 10 Empty_bar_bleue  (800/800)

Имението на Лейди Евдемия Блъдмаер - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Лейди Евдемия Блъдмаер   Имението на Лейди Евдемия Блъдмаер - Page 10 Icon_minitimeЧет 13 Дек - 21:56

Евдемия слезе от гърба на Кат Ле Руж. Беше бясна. Не можеше да повярва на поведението на този дракон. Какъв по дяволите му беше проблемът, че се държеше така с всички? И за какъв се мислеше, че се е обявил за господар на всичко живо? Жената не можеше да повярва.
- Всеки има различно мислене, господарке.
- Знам, но това е... прекалено. - очите на Евдемия започнаха да се пълнят със сълзи. - Не знам какво да направя. Безсилна съм, за да го спра. Може да убие всички ни. Така ли ще живеем? В страх, че той ще се появи отново и ще ви посегне пак? Не знам какво да направя...
Жената реши да прекара нощта навън, при драконите си. Кат Ле Руж избълва огън, за да ѝ е топло на Евдемия. Как щяха да се измъкнат от тази ужасна ситуация, само боговете знаеха...
Върнете се в началото Go down
 
Имението на Лейди Евдемия Блъдмаер
Върнете се в началото 
Страница 10 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 Similar topics
-
» Ловът на Лейди Силиа, Лейди Серена, Лорд Каво, Евдемия и Конър
» Евдемия Блъдмаер
» Имението на Лейди Катрин Таргариен
» Имението на Лейди Андромеда Годсгрейс
» Имението на Каво

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dragontale :: Еритос :: Места за живеене-
Идете на: