Dragontale
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Come join us in this dragon-related adventure. Raise your dragon and see if you have what it takes to be a great dragon master!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВходИмението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Bg_top_logo18

 

 Имението на Принцеса Силиа Фингел

Go down 
+5
DeathLance
zDeadly
persian
poisonx
SDHM
9 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30
АвторСъобщение
SDHM
Принцеса
SDHM


Брой мнения : 1159
Join date : 11.07.2016
Age : 28
Местожителство : Варна

Герой
Ниво: 15
Опит:
Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Left_bar_bleue790/1500Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Empty_bar_bleue  (790/1500)
HP на дракона:
Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Left_bar_bleue1500/1500Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Принцеса Силиа Фингел   Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Icon_minitimeПон 10 Дек - 18:16

- Виж, нямам никакво намерение да се омъжвам за когото и да било от вас. Не харесвам никого от вас и много бих искала да ме оставите намира. Не разбирам защо продължавате да настоявате, когато ви откажат, но ще ти кажа защо. - принцесата си пое въздух. - Защото произлизам от благородническо потекло и не, никого не обиждам с това, просто за мен е прието да се омъжа за човек, който отговаря на потеклото ми, а това няма да се случи сега, нито в бъдеще. Ще си търся съпруг, когато се върна в родното си кралство - Ефос.
Върнете се в началото Go down
Hail
Простолюдие
Hail


Брой мнения : 166
Join date : 28.08.2016

Герой
Ниво: 3
Опит:
Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Left_bar_bleue60/300Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Empty_bar_bleue  (60/300)
HP на дракона:
Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Left_bar_bleue300/300Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Empty_bar_bleue  (300/300)

Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Принцеса Силиа Фингел   Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Icon_minitimeПон 10 Дек - 18:19

Разплаках се и си тръгнах.
Върнете се в началото Go down
SDHM
Принцеса
SDHM


Брой мнения : 1159
Join date : 11.07.2016
Age : 28
Местожителство : Варна

Герой
Ниво: 15
Опит:
Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Left_bar_bleue790/1500Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Empty_bar_bleue  (790/1500)
HP на дракона:
Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Left_bar_bleue1500/1500Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Принцеса Силиа Фингел   Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Icon_minitimeПон 10 Дек - 18:23

Силиа не знаеше какво да каже. Никога не беше виждала мъж да реве, защото жена му е отказала да се омъжи за него. Винсент ѝ напомни за Каво, който също ревеше за разни незначителни неща. Принцесата въздъхна и реши да не мисли повече за такива глупости, след което се прибра в дома си.
Върнете се в началото Go down
SDHM
Принцеса
SDHM


Брой мнения : 1159
Join date : 11.07.2016
Age : 28
Местожителство : Варна

Герой
Ниво: 15
Опит:
Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Left_bar_bleue790/1500Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Empty_bar_bleue  (790/1500)
HP на дракона:
Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Left_bar_bleue1500/1500Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Принцеса Силиа Фингел   Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Icon_minitimeПон 10 Дек - 20:47

Силиа реши да се приготви за партито, въпреки че не знаеше защо изобщо отива. Гилгамеш беше сторил нещо ужасно на драконите ѝ, но принцесата реши, че трябва да подкрепи горката Серена. След като се изкъпа и изсуши косата си, Силиа си облече роклята нисък клас. Не искаше да се появява с другата, още не беше решила по какъв повод да я носи. След като вече беше готова, Силиа излезе на двора и попита дали драконите ѝ са готови. Тайфун и Близард веднага отговориха, че са готови да тръгнат по всяко време, стига да има красиви женски.
- Вие двамата няма да идвате! Не искам да ме излагате!
- Аз и Симея също ще пропуснем, господарке. - обади се Нийла.
- Но... защо?
- Защо? Нима забравихте какво ни причини драконът на Вашата приятелка Серена?
Нийла и Симея се отправиха към задната част на двора и Силиа въздъхна. Тя тръгна след тях. Трябваше да се опита да ги разубеди.
- Но там ще има и други дракони. - извика принцесата след тях.
- Съжалявам, господарке, но дори и така той пак ще присъства.
- А аз мисля, че трябва да преосмислите приятелството си с онова момиче. - добави Симея.
- Недей така, тя е най-близката ми приятелка.
- Да, но позволява на дракона си да върши безчинства.
- Момичета, елате. Едва ли ще се държи...
Силиа беше прекъсната от Нийла, която се обърна рязко и изрева срещу нея. Принцесата падна на задницата си и погледна към дракона си със страх в очите. Нийла никога до сега не си беше позволявала да се обръща срещу господарката си. Силиа бавно се изправи и се опита да навие Симея, но белият дракон изрева в лицето ѝ и последва лилавия.
Силиа наведе глава и се върна в имението, за да смени роклята си. Щеше да присъства на партито само с Валурус. Тя се качи на гърба му и той отлетя към покрайнините.
Върнете се в началото Go down
SDHM
Принцеса
SDHM


Брой мнения : 1159
Join date : 11.07.2016
Age : 28
Местожителство : Варна

Герой
Ниво: 15
Опит:
Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Left_bar_bleue790/1500Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Empty_bar_bleue  (790/1500)
HP на дракона:
Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Left_bar_bleue1500/1500Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Принцеса Силиа Фингел   Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Icon_minitimeВто 11 Дек - 1:35

Силиа се прибра съкрушена. Не можеше да повярва на това, което се случи на това ужасно парти. Постоянно си повтаряше думите, които Конър, Каво и Винсент ѝ наговориха и все повече я болеше. „Не мога да повярвам, че съм допуснала такива хора до себе си.“, мислеше си принцесата, докато влизаше в имението си. Отиде в спалнята си, за да си легне и осъзна, че носи роклята, която Конър ѝ бе подарил за рождения ден. Съблече я бързо и я захвърли в един ъгъл. Предпочиташе да носи дрипите си, отколкото тази рокля. Облече се, взе роклята и излезе навън. Помоли Валурус да я отведе до дома на Конър. Нямаше намерение да има нещо общо с този.
Върнете се в началото Go down
SDHM
Принцеса
SDHM


Брой мнения : 1159
Join date : 11.07.2016
Age : 28
Местожителство : Варна

Герой
Ниво: 15
Опит:
Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Left_bar_bleue790/1500Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Empty_bar_bleue  (790/1500)
HP на дракона:
Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Left_bar_bleue1500/1500Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Принцеса Силиа Фингел   Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Icon_minitimeВто 11 Дек - 1:41

Силиа и драконът ѝ се върнаха и принцесата слезе от гърба му. Влезе веднага вътре и се затвори в стаята си. Тръшна се върху леглото и заплака с цяло гърло. Не можеше да повярва на всичко това, което се случи. Гилгамеш ѝ обяви, че ще я продаде на Силван, Каво, Конър и Винсент ѝ съсипаха допълнително живота. Беше просто невероятен ден. „Как можах да отида на това парти? Трябваше да послушам Нийла и Симея.“, мислеше си момичето, но беше прекалено късно...
Върнете се в началото Go down
SDHM
Принцеса
SDHM


Брой мнения : 1159
Join date : 11.07.2016
Age : 28
Местожителство : Варна

Герой
Ниво: 15
Опит:
Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Left_bar_bleue790/1500Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Empty_bar_bleue  (790/1500)
HP на дракона:
Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Left_bar_bleue1500/1500Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Принцеса Силиа Фингел   Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Icon_minitimeВто 11 Дек - 13:39

Силиа се прибра в дома си. Всичко се изплъзваше от пръстите ѝ и щастието напускаше живота ѝ. Нийла и Симея лежаха на поляната и принцесата се приближи до тях. Нямаше представа какво да им каже, за да ги накара да си променят мнението за горката Серена, която нямаше никаква вина, че Гилгамеш бе някакъв изрод.
- Валурус ни разказа какво е станало снощи на партито, господарке. Радвам се, че не доведохте онова момиче в дома си.
- Недей да говориш така за нея, Нийла. Тя е безсилна пред този ненормалник.
- Личи си. Чухме, че сте развалила приятелството си с Каво, Конър и Винсент, но продължавате да бъдете приятелка на онова момиче. - допълни Симея.
Силиа наведе глава. Нямаше представа какво да направи, за да подобри ситуацията. Случиха се толкова много неща, които едва ли можеха да бъдат поправени.
- Вижте, опитайте се да разберете, че не мога да оставя Серена сама.
- И защо да не можете? Какво Ви интересува какво прави тя? О, разбирам. Той се обяви за господар на всички ни и трябва да му се кланяме, да.
Нийла и Симея се отдалечиха от Силиа, която за първи път се почувства мразена от собствените си дракони. Тайфун и Близард се приближиха до господарката си.
- Не се тревожете, господарке. Ние набързо ще ги оправим и ще им мине.
Силиа извъртя очи и се запъти към входната врата. Нямаше сили да се занимава и с глупостите на тези двамата. Искаше да затвори очи и никога повече да не ги отвори, но това сякаш беше най-лесното...
Върнете се в началото Go down
PoisonousThorns
Лейди
PoisonousThorns


Брой мнения : 218
Join date : 09.08.2016
Age : 28

Герой
Ниво: 5
Опит:
Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Left_bar_bleue470/500Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Empty_bar_bleue  (470/500)
HP на дракона:
Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Left_bar_bleue500/500Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Empty_bar_bleue  (500/500)

Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Принцеса Силиа Фингел   Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Icon_minitimeСря 12 Дек - 11:50

Катрин и Дрогон дойдоха пред имението на принцеса Силиа. Момичето слезе от гърба на дракона си и почука на вратата.
Върнете се в началото Go down
SDHM
Принцеса
SDHM


Брой мнения : 1159
Join date : 11.07.2016
Age : 28
Местожителство : Варна

Герой
Ниво: 15
Опит:
Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Left_bar_bleue790/1500Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Empty_bar_bleue  (790/1500)
HP на дракона:
Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Left_bar_bleue1500/1500Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Принцеса Силиа Фингел   Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Icon_minitimeСря 12 Дек - 11:51

Силиа отиде да отвори и се зарадва, когато видя Катрин.
- Здравей, какво те води насам?
Върнете се в началото Go down
PoisonousThorns
Лейди
PoisonousThorns


Брой мнения : 218
Join date : 09.08.2016
Age : 28

Герой
Ниво: 5
Опит:
Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Left_bar_bleue470/500Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Empty_bar_bleue  (470/500)
HP на дракона:
Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Left_bar_bleue500/500Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Empty_bar_bleue  (500/500)

Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Принцеса Силиа Фингел   Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Icon_minitimeСря 12 Дек - 11:52

- Ами аз отивам на лов, тъй като се записах за участие в онова събитие за убиване на коне и дойдох да те питам дали искаш да дойдеш с мен.
Върнете се в началото Go down
SDHM
Принцеса
SDHM


Брой мнения : 1159
Join date : 11.07.2016
Age : 28
Местожителство : Варна

Герой
Ниво: 15
Опит:
Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Left_bar_bleue790/1500Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Empty_bar_bleue  (790/1500)
HP на дракона:
Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Left_bar_bleue1500/1500Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Принцеса Силиа Фингел   Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Icon_minitimeСря 12 Дек - 11:53

- Добре, с удоволствие ще дойда. - отвърна Силиа. - Ще се чакаме пред пещерите.
Върнете се в началото Go down
PoisonousThorns
Лейди
PoisonousThorns


Брой мнения : 218
Join date : 09.08.2016
Age : 28

Герой
Ниво: 5
Опит:
Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Left_bar_bleue470/500Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Empty_bar_bleue  (470/500)
HP на дракона:
Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Left_bar_bleue500/500Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Empty_bar_bleue  (500/500)

Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Принцеса Силиа Фингел   Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Icon_minitimeСря 12 Дек - 11:53

Катрин кимна и се качи на гърба на Дрогон, след което той отлетя.
Върнете се в началото Go down
DeathLance
Лорд
DeathLance


Брой мнения : 395
Join date : 26.07.2016
Age : 29

Герой
Ниво: 9
Опит:
Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Left_bar_bleue150/900Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Empty_bar_bleue  (150/900)
HP на дракона:
Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Left_bar_bleue900/900Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Empty_bar_bleue  (900/900)

Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Принцеса Силиа Фингел   Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Icon_minitimeЧет 13 Дек - 0:14

Конър реши да поговори със Силиа още веднъжг. Заедно с Естара дойдоха и той почука на вратата.
Върнете се в началото Go down
SDHM
Принцеса
SDHM


Брой мнения : 1159
Join date : 11.07.2016
Age : 28
Местожителство : Варна

Герой
Ниво: 15
Опит:
Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Left_bar_bleue790/1500Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Empty_bar_bleue  (790/1500)
HP на дракона:
Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Left_bar_bleue1500/1500Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Принцеса Силиа Фингел   Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Icon_minitimeЧет 13 Дек - 0:20

Силиа не знаеше какво да прави, за да не заспи. Всеки път щом затвореше очи, сънуваше ужасни кошмари, от които се будеше с писъци и обляна в пот. Мисълта, че трябва да се омъжи за онова чудовище Силван съсипваха бавно психиката ѝ.
Принцесата чу почукване на вратата си и без да провери кой е, отиде да отвори вратата. Изглеждаше изтощена, кръговете под очите ѝ станаха още по-тъмни, а очите ѝ бяха зачервени.
- Ти пък какво искаш? Аз не бях ли ясна, когато казах да не ме търсите никога повече? Смъртта ли си търсиш, Конър?
Върнете се в началото Go down
DeathLance
Лорд
DeathLance


Брой мнения : 395
Join date : 26.07.2016
Age : 29

Герой
Ниво: 9
Опит:
Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Left_bar_bleue150/900Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Empty_bar_bleue  (150/900)
HP на дракона:
Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Left_bar_bleue900/900Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Empty_bar_bleue  (900/900)

Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Принцеса Силиа Фингел   Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Icon_minitimeЧет 13 Дек - 0:26

- Да, знам. Тва беше много тъпа грешка. Съжалявам Силиа... Когато чух, че оня Винсент ти е придложил брак и откачих. Аз дойдох да се извиня.
Конър млъкна и погледна жената. Не му изглеждаше много добре.
- Ти добре ли си? Не си спала май.
Върнете се в началото Go down
SDHM
Принцеса
SDHM


Брой мнения : 1159
Join date : 11.07.2016
Age : 28
Местожителство : Варна

Герой
Ниво: 15
Опит:
Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Left_bar_bleue790/1500Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Empty_bar_bleue  (790/1500)
HP на дракона:
Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Left_bar_bleue1500/1500Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Принцеса Силиа Фингел   Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Icon_minitimeЧет 13 Дек - 0:31

- Какво те интересува как съм? - скръсти ръце принцесата. - И не ме интересува какво мислиш и колко си откачил. И изобщо, ама изобщо не ме интересува извинението ти. Давам ти възможност да си тръгнеш, докато не съм побесняла още повече и не съм заповядала на някой от драконите да те изпепели.
Върнете се в началото Go down
DeathLance
Лорд
DeathLance


Брой мнения : 395
Join date : 26.07.2016
Age : 29

Герой
Ниво: 9
Опит:
Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Left_bar_bleue150/900Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Empty_bar_bleue  (150/900)
HP на дракона:
Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Left_bar_bleue900/900Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Empty_bar_bleue  (900/900)

Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Принцеса Силиа Фингел   Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Icon_minitimeЧет 13 Дек - 0:33

- Съжалявам, че те нагрубих така, Силиа. Не трябваше да слушам глупостите на оня. Бих искал да ти помогна.
Върнете се в началото Go down
SDHM
Принцеса
SDHM


Брой мнения : 1159
Join date : 11.07.2016
Age : 28
Местожителство : Варна

Герой
Ниво: 15
Опит:
Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Left_bar_bleue790/1500Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Empty_bar_bleue  (790/1500)
HP на дракона:
Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Left_bar_bleue1500/1500Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Принцеса Силиа Фингел   Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Icon_minitimeЧет 13 Дек - 0:38

- Да, ти вече ми помогна. Помогна ми да разбера що за ужасен човек си. Сега наистина си върви и ме остави на мира. Не ми се занимава със среднощни скандали точно сега. Имам си друга работа, съжалявам.
Силиа затръшна вратата и си отиде в стаята. Искаше да поспи поне няколко секунди, но едва ли щеше да може...
Върнете се в началото Go down
DeathLance
Лорд
DeathLance


Брой мнения : 395
Join date : 26.07.2016
Age : 29

Герой
Ниво: 9
Опит:
Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Left_bar_bleue150/900Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Empty_bar_bleue  (150/900)
HP на дракона:
Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Left_bar_bleue900/900Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Empty_bar_bleue  (900/900)

Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Принцеса Силиа Фингел   Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Icon_minitimeЧет 13 Дек - 0:39

Конър наведе глава и бавно се отправи към имението си.
- Чакай ве, ами аз?
- Прибери се. - изрече мъжа и остави Естара да се прибере сама.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Принцеса Силиа Фингел   Имението на Принцеса Силиа Фингел - Page 30 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имението на Принцеса Силиа Фингел
Върнете се в началото 
Страница 30 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30
 Similar topics
-
» Рекламната Агенция на Принцеса Силиа Фингел
» Складът за драконови яйца на Силиа Фингел
» Ловът на Принцеса Серена, Принцеса Силиа и Господарят на коне Каво
» Евент: Ловът на Принцеса Серена, Принцеса Силиа, Лейди Евдемия, Лорд Конър и Господарят на коне Каво
» Силиа Фингел

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dragontale :: Еритос :: Места за живеене-
Идете на: