Dragontale
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Come join us in this dragon-related adventure. Raise your dragon and see if you have what it takes to be a great dragon master!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВходАндромеда Годсгрейс Bg_top_logo18

 

 Андромеда Годсгрейс

Go down 
АвторСъобщение
Dark Angel
Лейди
Dark Angel


Брой мнения : 137
Join date : 30.08.2016
Age : 26
Местожителство : Пловдив

Герой
Ниво: 6
Опит:
Андромеда Годсгрейс Left_bar_bleue140/600Андромеда Годсгрейс Empty_bar_bleue  (140/600)
HP на дракона:
Андромеда Годсгрейс Left_bar_bleue600/600Андромеда Годсгрейс Empty_bar_bleue  (600/600)

Андромеда Годсгрейс Empty
ПисанеЗаглавие: Андромеда Годсгрейс   Андромеда Годсгрейс Icon_minitimeВто 30 Авг - 17:39

Стартова позиция: Покрайнините
Име: Андромеда Годсгрейс
Години: над 1000
Раса: Ангел
Височина: 1.75
Килограми: 50
Кръвна група: А+
История: Аз бях ангел, пазител на човешките души. Пазех душите на хората в отвъдното. Един ден сторих непростима грешка. Хората го наричат "любов". В отвъдното дойде мъж с чиста душа. Беше много красив. Влюбих се и с цялото си сърце исках да му помогна. Помогнах му да се върне в света на живите, а аз го навестявах в образа на човек. Бог научи и свика съвещание. На съвещанието решиха да ми отнемат крилете и да ме запечатат в човешко тяло. Останаха ми малко сили само. Човекът, който върнах в света на живите, отново умря. Архангелите го убиха и унищожиха душата му. Никога няма да може да се прероди, а аз съм наказана до края на вечността да живея и страдам, както страдат човешките същества. Скитах се стотици години. Бях в най-различни кралства и държави. Познавам много хора, едни добри, други лоши. Реших вече да не пътувам, а да опитам от всичко човешко. Последната ми спирка е това голямо кралство. Ще прекарам вечния си живот сред дракони.
Характер: Добра, услужлива, обича да помага на всички
Интереси: Дресивока на дракони
Хоби: Лов, четене на книги
Снимка:
Андромеда Годсгрейс Angel_On_Fi_wasneaa
Върнете се в началото Go down
 
Андромеда Годсгрейс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Имението на Лейди Андромеда Годсгрейс
» Ловът на Катрин, Силиа и Андромеда
» Ловът на Катрин, Андромеда и Евдемия
» Парти по случай рождения ден на Андромеда
» Ловът на Лейди Силиа, Лорд Конър, Евдемия и Андромеда

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dragontale :: Важно! :: Създаване на герой-
Идете на: