Dragontale
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Come join us in this dragon-related adventure. Raise your dragon and see if you have what it takes to be a great dragon master!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВходДомът на Висения Bg_top_logo18

 

 Домът на Висения

Go down 
4 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
NightCrawler
Простолюдие
NightCrawler


Брой мнения : 79
Join date : 12.08.2016
Age : 28
Местожителство : Монтана

Герой
Ниво: 2
Опит:
Домът на Висения Left_bar_bleue120/200Домът на Висения Empty_bar_bleue  (120/200)
HP на дракона:
Домът на Висения Left_bar_bleue200/200Домът на Висения Empty_bar_bleue  (200/200)

Домът на Висения Empty
ПисанеЗаглавие: Домът на Висения   Домът на Висения Icon_minitimeПет 12 Авг - 15:31

Домът на Висения Ouse_ani_171
Вид: Къща
Крепостни стени: Няма
Защита: Много слаба

Ниво: 2
Опит: 120
Злато: 670

Дреха:Домът на Висения Img_thing

Животно:Домът на Висения 105023_Beautiful_White_Horse
Бързина:2
Сила:1

Домът на Висения D2eeb625a357bce12f466b1896b33cc8
Главен дракон
Вид: Червен дракон
Име: Регалия
Пол: Женски
Сила: 5
Защита: 6
Бързина: 3
Точност: 4
Разстояние на огъня: 5 м.
Кръв: 200

Умения:
Летене - 1 урок
Плуване - 1 урок
Бойни умения - 1 урок

Атаки:
Раздиране - 10 щета
Бълване на огън - 25 щета
Бълване на отрова - 15 щета
Хипноза - 45 щета


Последната промяна е направена от NightCrawler на Сря 17 Авг - 23:30; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
NightCrawler
Простолюдие
NightCrawler


Брой мнения : 79
Join date : 12.08.2016
Age : 28
Местожителство : Монтана

Герой
Ниво: 2
Опит:
Домът на Висения Left_bar_bleue120/200Домът на Висения Empty_bar_bleue  (120/200)
HP на дракона:
Домът на Висения Left_bar_bleue200/200Домът на Висения Empty_bar_bleue  (200/200)

Домът на Висения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Висения   Домът на Висения Icon_minitimeПет 12 Авг - 16:19

Висения се прибра вкъщи, за да излюпи своята спътница. След като слезе от кобилата, тя закачи юздите отпред на една постройка към къщата си, която щеше от тук насетне да използва за конюшня и влезе вътре. Огледа се отново, за да се увери, че прекрасната нова рокля ѝ стои добре и след като се нарадва на прекрасния плат, Висения се зае с яйцето. Взе един въглен от огнището си и го нагорещи, след което започна да потърква яйцето. Триенето създаваше още повече топлина, защото Висения беше прочела, че драконовите яйца се излюпват с топлина. Тя прекара пътуването си към Еритос в четене на ръкописи за историята и начина на живот там. След като яйцето се нагря достатъчно, твърдата черупка започна да се пропуква и от там се подаде главата на новоизлюпеното прелестно същество.
- Здравей, Регалия. - поздрави я жената, а малкото нещо започна радостно да блъска по остатъка от черупката.
Когато разпука и останалата част от яйцето си, Висения побърза да я изкара навън, защото от прочетеното в един ръкопис разбра, че драконите растат доста бързо. Настина се оказа така и за минути малкото бебе дракон се превърна в изящно красив възрастен дракон, който полетя в небесата. Висения ликуваше.
Върнете се в началото Go down
NightCrawler
Простолюдие
NightCrawler


Брой мнения : 79
Join date : 12.08.2016
Age : 28
Местожителство : Монтана

Герой
Ниво: 2
Опит:
Домът на Висения Left_bar_bleue120/200Домът на Висения Empty_bar_bleue  (120/200)
HP на дракона:
Домът на Висения Left_bar_bleue200/200Домът на Висения Empty_bar_bleue  (200/200)

Домът на Висения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Висения   Домът на Висения Icon_minitimeСъб 13 Авг - 19:50

Висения се прибра след уроците на Регалия, слезе от кобилата си и закачи юздата. Влезе в къщата и се отправи към мивката, до която стоеше средна по големина дървена бъчвичка. Висения пусна водата и напълни бъчвичката с чиста вода, след което я пое в ръце и изнесе навън. Жената събра съчки и започна да ги трие една в друга, опитвайки се да подклади огън.
- Какво правиш? - с интерес попита Регалия, която летеше наоколо, но спря и кацна, след като забеляза странното поведение на спътницата си.
- Опитвам се... да накладя... огън. В ръкописите... пишеше, че така... ще стане. - Висения продължаваше усърдно да търка дървените съчки една в друга, но резултат така и нямаше.
- Защо правиш това, като ако огън е това което ти трябва, просто можеш да помолиш мен. Ето, заповядай.
След като Регалия разпали огъня, Висения сложи една метална плоча отгоре и постави бъчвичката. След около половин час, водата в съда се нагря и беше готова.
Висения съблече дрехите си, като леко се притесняваше, тъй като къщите на съседите ѝ бяха доста близо, но за момента не виждаше никой навън, затова продължи с начинанието си. Взе една гъба и я потопи в топлата вече вода, след което бавно я прокара по цялото си тяло. Продължи да прави това, докато не се почувства достатъчно чиста, след което изля остатъка от водата върху себе си, за да измие и косата си.
- Нямам избор, Регалия. Нямам баня в момента, това е единственото, което мога да направя, ако не искам да ходя мръсна из Еритос и да събера подигравките на всички. - Висения облече дрехите си и прибра бъчвичката и металната плоча отново откъдето ги взе.
Върнете се в началото Go down
SDHM
Принцеса
SDHM


Брой мнения : 1159
Join date : 11.07.2016
Age : 28
Местожителство : Варна

Герой
Ниво: 15
Опит:
Домът на Висения Left_bar_bleue790/1500Домът на Висения Empty_bar_bleue  (790/1500)
HP на дракона:
Домът на Висения Left_bar_bleue1500/1500Домът на Висения Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Домът на Висения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Висения   Домът на Висения Icon_minitimeСъб 13 Авг - 19:56

Силиа беше дочула, че в другия квартал на Еритос, се е нанесъл нов човек. Тя реши да се запознае, затова кацна пред дома на Висения, качена на гърба на Мелинда. Слезе и почука на вратата.
Върнете се в началото Go down
NightCrawler
Простолюдие
NightCrawler


Брой мнения : 79
Join date : 12.08.2016
Age : 28
Местожителство : Монтана

Герой
Ниво: 2
Опит:
Домът на Висения Left_bar_bleue120/200Домът на Висения Empty_bar_bleue  (120/200)
HP на дракона:
Домът на Висения Left_bar_bleue200/200Домът на Висения Empty_bar_bleue  (200/200)

Домът на Висения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Висения   Домът на Висения Icon_minitimeСъб 13 Авг - 20:02

Висения тъкмо изгаси огъня, накладен от Регалия, когато забеляза друг дракон да се снишава над къщата. Първата ѝ реакция бе на страх, реши че див дракон напада дома ѝ, но в следващия момент забеляза младото момиче на гърба на този дракон. Изглеждаше много красива, Висения се чудеше дали е от тук.
Висения изхвърли последната съчка и отиде при новодошлото момиче.
- Здравейте, с какво бих Ви била полезна?
Върнете се в началото Go down
SDHM
Принцеса
SDHM


Брой мнения : 1159
Join date : 11.07.2016
Age : 28
Местожителство : Варна

Герой
Ниво: 15
Опит:
Домът на Висения Left_bar_bleue790/1500Домът на Висения Empty_bar_bleue  (790/1500)
HP на дракона:
Домът на Висения Left_bar_bleue1500/1500Домът на Висения Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Домът на Висения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Висения   Домът на Висения Icon_minitimeСъб 13 Авг - 20:03

Силиа отвърна:
- Бих желала да се запознаем. Аз съм лейди Силиа Фингел, добре дошли в Еритос. - усмихна се момичето.
Върнете се в началото Go down
NightCrawler
Простолюдие
NightCrawler


Брой мнения : 79
Join date : 12.08.2016
Age : 28
Местожителство : Монтана

Герой
Ниво: 2
Опит:
Домът на Висения Left_bar_bleue120/200Домът на Висения Empty_bar_bleue  (120/200)
HP на дракона:
Домът на Висения Left_bar_bleue200/200Домът на Висения Empty_bar_bleue  (200/200)

Домът на Висения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Висения   Домът на Висения Icon_minitimeСъб 13 Авг - 20:11

Висения се засрами. Чудеше се дали все пак не е грешала и е имало някого отвън, докато се къпе. Дали това момиче я беше видяло? Висения реши да не пита, защото ако получеше утвърдителен отговор щеше да потъне в земята от срам.
- Да... разбира се. Аз съм Висения Лийдс, благодаря за гостоприемството.
Върнете се в началото Go down
SDHM
Принцеса
SDHM


Брой мнения : 1159
Join date : 11.07.2016
Age : 28
Местожителство : Варна

Герой
Ниво: 15
Опит:
Домът на Висения Left_bar_bleue790/1500Домът на Висения Empty_bar_bleue  (790/1500)
HP на дракона:
Домът на Висения Left_bar_bleue1500/1500Домът на Висения Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Домът на Висения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Висения   Домът на Висения Icon_minitimeСъб 13 Авг - 20:13

- Как попадна тук? - любопитстваше Силиа.
Върнете се в началото Go down
NightCrawler
Простолюдие
NightCrawler


Брой мнения : 79
Join date : 12.08.2016
Age : 28
Местожителство : Монтана

Герой
Ниво: 2
Опит:
Домът на Висения Left_bar_bleue120/200Домът на Висения Empty_bar_bleue  (120/200)
HP на дракона:
Домът на Висения Left_bar_bleue200/200Домът на Висения Empty_bar_bleue  (200/200)

Домът на Висения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Висения   Домът на Висения Icon_minitimeСъб 13 Авг - 20:23

- Баща ми е най-известният бижутер в света, както е бил неговият баща преди него, и неговият баща преди него и така датира до най-стари времена. Говори се, че за първото подобие на съвременно бижу е носено за пръв път от човек от моят род. Както разбирате, бижутата носят богатство на разпространителите си и знак за богатство у притежателите си. Семейството ми винаги беше на върха, във всяко едно отношение. Баща ми беше назначен за първи съветник в кралският двор, кралят му имаше по-голямо доверие от на другите си съветници, които имаха завидно образование в престижни школи. Това поражда омраза, госпожице. Тези завистливи хора искаха да потъпчат моето семейство, поради което съставиха жесток заговор. Бяха ядосани и на краля, задето предпочете баща ми пред тях. В кралството избухна бунт, кралят и кралицата загубиха живота си, а моето семейство ги последна. Убиха баща ми, след което насилиха мен и майка ми. Започнаха да ѝ прерязват гърлото, а аз... не се гордея с това, госпожице, но... избягах докато я убиваха. Инстинктът ми за оцеляване се оказа по-силен от семейния ми дълг, тъгувам за това всеки ден, повярвайте ми. Така се оказах най-търсеният престъпник в кралството си, за такава ме обявиха новите крале, те решиха да махнат статута на кралство и да управляват като някаква нова форма, за която не бях чувала досега, нарекоха го правителство. И така, ето ме тук, търсейки късмета си за повторен път. - Висения се усмихна благо на момичето.
Върнете се в началото Go down
SDHM
Принцеса
SDHM


Брой мнения : 1159
Join date : 11.07.2016
Age : 28
Местожителство : Варна

Герой
Ниво: 15
Опит:
Домът на Висения Left_bar_bleue790/1500Домът на Висения Empty_bar_bleue  (790/1500)
HP на дракона:
Домът на Висения Left_bar_bleue1500/1500Домът на Висения Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Домът на Висения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Висения   Домът на Висения Icon_minitimeСъб 13 Авг - 20:35

Силиа се разчувства от разказа на Висения. Нейната съдба беше дори по-тежка от тази на Силиа.
- Убиха цялото ми семейство в една война. Приятелско семейство ни предаде. Гледах как покосяват баща ми и майка ми. По-късно убиха и брат ми и съпругата му. Бях готова да умра, но осъзнах, че семейството ми даде живота си, за да избягам. На дванайсет трябваше да се затворя в лудница и да симулирам, че съм полудяла, за да не ме смятат за заплаха. Единствената ми жива роднина, е дъщеря на най-големия ми брат. За съжаление, сегашният крал се е оженил за нея и издевателства над нея. А като си помисля, че можех да бъда на нейно място... - Силиа се натъжи. - Кралят издигна Ефос в империя, а аз загубих всякаква надежда, че ще си върна всичко обратно. Смятате ли, да си върнете всичко обратно, госпожице?


Последната промяна е направена от SDHM на Нед 14 Авг - 1:17; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
NightCrawler
Простолюдие
NightCrawler


Брой мнения : 79
Join date : 12.08.2016
Age : 28
Местожителство : Монтана

Герой
Ниво: 2
Опит:
Домът на Висения Left_bar_bleue120/200Домът на Висения Empty_bar_bleue  (120/200)
HP на дракона:
Домът на Висения Left_bar_bleue200/200Домът на Висения Empty_bar_bleue  (200/200)

Домът на Висения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Висения   Домът на Висения Icon_minitimeСъб 13 Авг - 20:40

Очевидно и Силиа не бе имала щастието на спокойния живот. Горкото момиче също се бореше с демони от миналото си.
- Дали смятам да се върна отново в онзи змиярник? Съвсем не, лейди Силиа, нямам желание да виждам отново лицата на онези мерзавци. А и какво да си върна, те се погрижиха да нямам нищо за връщане. Затвориха бижутерията, фабриките за бижута превърнаха в пазари на закрито, всичката изработена стока стопиха и си направиха мебели от красивите диаманти. Но нека им, за да измръзват от студ винаги, когато сядат върху скъпоценните камъни. А Вие не губете надежда. Вашият враг има ли дракони?
Върнете се в началото Go down
SDHM
Принцеса
SDHM


Брой мнения : 1159
Join date : 11.07.2016
Age : 28
Местожителство : Варна

Герой
Ниво: 15
Опит:
Домът на Висения Left_bar_bleue790/1500Домът на Висения Empty_bar_bleue  (790/1500)
HP на дракона:
Домът на Висения Left_bar_bleue1500/1500Домът на Висения Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Домът на Висения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Висения   Домът на Висения Icon_minitimeСъб 13 Авг - 20:45

Силиа отвърна:
- Не мисля. То ние, които сме повелители на дракони нямахме, не мисля, че той има. Но това е Силван, от него всичко може да се очаква. Може би скоро ще разбера. Не искам да Ви отнемам повече от времето, госпожице Висения. - Силиа се усмихна. - Ако имате нужда от каквото и да е, добре сте заповядали в дома ми.
След това, Силиа се качи на гърба на Мелинда и помаха за довиждане на Висения, след което отлетя към имението си.
Върнете се в началото Go down
NightCrawler
Простолюдие
NightCrawler


Брой мнения : 79
Join date : 12.08.2016
Age : 28
Местожителство : Монтана

Герой
Ниво: 2
Опит:
Домът на Висения Left_bar_bleue120/200Домът на Висения Empty_bar_bleue  (120/200)
HP на дракона:
Домът на Висения Left_bar_bleue200/200Домът на Висения Empty_bar_bleue  (200/200)

Домът на Висения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Висения   Домът на Висения Icon_minitimeСъб 13 Авг - 20:50

Висения пожела приятен ден на красивото момиче, въпреки че имаше още много въпроси. Тя се прибра вътре и се замисли за другите си съседи. "Може би е редно да се запозная с тях..." помисли си жената. Лейди Силиа Фингел изглеждаше доста интересна личност, Висения съжаляваше, че горката също е трябвало да преживее толкова тежка загуба. Чудеше се какви ли интересни истории биха и разказали другите съседи...
Върнете се в началото Go down
persian
Господар на коне
persian


Брой мнения : 901
Join date : 19.07.2016
Age : 29

Герой
Ниво: 14
Опит:
Домът на Висения Left_bar_bleue355/1400Домът на Висения Empty_bar_bleue  (355/1400)
HP на дракона:
Домът на Висения Left_bar_bleue1400/1400Домът на Висения Empty_bar_bleue  (1400/1400)

Домът на Висения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Висения   Домът на Висения Icon_minitimeПон 15 Авг - 21:53

Гондито донесе бележка пред вратата на тъз. на нея пишеше "Елате у нас днеска на банкетче. Каво."
Върнете се в началото Go down
NightCrawler
Простолюдие
NightCrawler


Брой мнения : 79
Join date : 12.08.2016
Age : 28
Местожителство : Монтана

Герой
Ниво: 2
Опит:
Домът на Висения Left_bar_bleue120/200Домът на Висения Empty_bar_bleue  (120/200)
HP на дракона:
Домът на Висения Left_bar_bleue200/200Домът на Висения Empty_bar_bleue  (200/200)

Домът на Висения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Висения   Домът на Висения Icon_minitimeПон 15 Авг - 21:57

Ако добре си спомняше Висения, къщата на Господин Каво беше онази съвсем малка колибка до тази на онази принцеса.
- Е Регалия, звучи интересно. Нека отидем, какво ще кажеш? - Висения се надяваше спътницата ѝ да я придружи, все пак и Каво имаше дракони, тъкмо щяха да се опознаят по-добре. Драконът изръмжа утвърдително, което даде знак на жената да отиде и да отвърже юздата на кобилата си. Висения се надяваше да си изкара добре на това "банкетче" на съседа ѝ и се запъти към неговия дом.
Върнете се в началото Go down
poisonx
Престолонаследница на Еритос
poisonx


Брой мнения : 707
Join date : 11.07.2016
Age : 28
Местожителство : София

Герой
Ниво: 14
Опит:
Домът на Висения Left_bar_bleue450/1400Домът на Висения Empty_bar_bleue  (450/1400)
HP на дракона:
Домът на Висения Left_bar_bleue1400/1400Домът на Висения Empty_bar_bleue  (1400/1400)

Домът на Висения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Висения   Домът на Висения Icon_minitimeВто 16 Авг - 22:52

Серена пристигна пред къщата на Висения и почука на вратата.
Върнете се в началото Go down
https://dragontale.bulgarianforum.net
NightCrawler
Простолюдие
NightCrawler


Брой мнения : 79
Join date : 12.08.2016
Age : 28
Местожителство : Монтана

Герой
Ниво: 2
Опит:
Домът на Висения Left_bar_bleue120/200Домът на Висения Empty_bar_bleue  (120/200)
HP на дракона:
Домът на Висения Left_bar_bleue200/200Домът на Висения Empty_bar_bleue  (200/200)

Домът на Висения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Висения   Домът на Висения Icon_minitimeВто 16 Авг - 23:00

Висения поздрави лейди Серена и я покани вътре. Подкани я да се настани където желае, докато привърши с приготвянето на чая.
- Е, как предпочиташ чая си? Със захар или без?
Върнете се в началото Go down
poisonx
Престолонаследница на Еритос
poisonx


Брой мнения : 707
Join date : 11.07.2016
Age : 28
Местожителство : София

Герой
Ниво: 14
Опит:
Домът на Висения Left_bar_bleue450/1400Домът на Висения Empty_bar_bleue  (450/1400)
HP на дракона:
Домът на Висения Left_bar_bleue1400/1400Домът на Висения Empty_bar_bleue  (1400/1400)

Домът на Висения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Висения   Домът на Висения Icon_minitimeВто 16 Авг - 23:04

- Със захар, благодаря, че попита. - Серена се усмихна, въпреки че Висения не я виждаше.
Върнете се в началото Go down
https://dragontale.bulgarianforum.net
NightCrawler
Простолюдие
NightCrawler


Брой мнения : 79
Join date : 12.08.2016
Age : 28
Местожителство : Монтана

Герой
Ниво: 2
Опит:
Домът на Висения Left_bar_bleue120/200Домът на Висения Empty_bar_bleue  (120/200)
HP на дракона:
Домът на Висения Left_bar_bleue200/200Домът на Висения Empty_bar_bleue  (200/200)

Домът на Висения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Висения   Домът на Висения Icon_minitimeВто 16 Авг - 23:07

Висения добави захарта в чашата на лейди Серена и след това поднесе чашите с чай в красив поднос от китайски порцелан, изрисуван с розови цветчета. Висения отпи от чая си.
- Благодаря, че се съгласи да дойдеш. Онзи човек от снощи ми се стори доста... странен. - жената не искаше да осъжда никого, но партито предната вечер ѝ се бе сторило леко безвкусно.
Върнете се в началото Go down
poisonx
Престолонаследница на Еритос
poisonx


Брой мнения : 707
Join date : 11.07.2016
Age : 28
Местожителство : София

Герой
Ниво: 14
Опит:
Домът на Висения Left_bar_bleue450/1400Домът на Висения Empty_bar_bleue  (450/1400)
HP на дракона:
Домът на Висения Left_bar_bleue1400/1400Домът на Висения Empty_bar_bleue  (1400/1400)

Домът на Висения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Висения   Домът на Висения Icon_minitimeВто 16 Авг - 23:09

- Каво ли? Да, той се държи малко особено и винаги избягва темата, когато го помолим да ни разкаже за миналото си, но като цяло не мисля, че е лош човек.
Върнете се в началото Go down
https://dragontale.bulgarianforum.net
NightCrawler
Простолюдие
NightCrawler


Брой мнения : 79
Join date : 12.08.2016
Age : 28
Местожителство : Монтана

Герой
Ниво: 2
Опит:
Домът на Висения Left_bar_bleue120/200Домът на Висения Empty_bar_bleue  (120/200)
HP на дракона:
Домът на Висения Left_bar_bleue200/200Домът на Висения Empty_bar_bleue  (200/200)

Домът на Висения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Висения   Домът на Висения Icon_minitimeВто 16 Авг - 23:15

Висения продължи да отпива от своя чай.
- Да, предполагам че си права. Просто ми направи лошо впечатление с това, че бие драконите си. Не мисля, че е редно. А ти, ще ми разкажеш ли повече за себе си, ако не е нахално от моя страна, разбира се?
Върнете се в началото Go down
poisonx
Престолонаследница на Еритос
poisonx


Брой мнения : 707
Join date : 11.07.2016
Age : 28
Местожителство : София

Герой
Ниво: 14
Опит:
Домът на Висения Left_bar_bleue450/1400Домът на Висения Empty_bar_bleue  (450/1400)
HP на дракона:
Домът на Висения Left_bar_bleue1400/1400Домът на Висения Empty_bar_bleue  (1400/1400)

Домът на Висения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Висения   Домът на Висения Icon_minitimeВто 16 Авг - 23:18

- Не, ще ти разкажа. Аз съм дъщеря на предишния крал на това кралство, който бе убит от един ужасен човек. Аз бях принудена да избягам, за да не ме сполети същата съдба като тази на родителите ми. Както казах и вчера, драконите ме откриха в покрайнините и ме отгледаха. Помагаха ми с храна и подслон цели четири години, докато аз най-накрая се почувствах достатъчно силна, за да се върна тук. Когато кралица Клара завзе кралството, аз окончателно реших да се завърна, въпреки че както казах, малко ме е яд, че не аз убих онзи изрод.
Върнете се в началото Go down
https://dragontale.bulgarianforum.net
NightCrawler
Простолюдие
NightCrawler


Брой мнения : 79
Join date : 12.08.2016
Age : 28
Местожителство : Монтана

Герой
Ниво: 2
Опит:
Домът на Висения Left_bar_bleue120/200Домът на Висения Empty_bar_bleue  (120/200)
HP на дракона:
Домът на Висения Left_bar_bleue200/200Домът на Висения Empty_bar_bleue  (200/200)

Домът на Висения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Висения   Домът на Висения Icon_minitimeВто 16 Авг - 23:25

- Съжалявам, че и на теб ти се е наложило да преживееш нещо ужасно. Явно никой тук не е имал лек живот. Надявам се да ни очакват по-добри времена от тук насетне. - Висения допи чая си.
Върнете се в началото Go down
poisonx
Престолонаследница на Еритос
poisonx


Брой мнения : 707
Join date : 11.07.2016
Age : 28
Местожителство : София

Герой
Ниво: 14
Опит:
Домът на Висения Left_bar_bleue450/1400Домът на Висения Empty_bar_bleue  (450/1400)
HP на дракона:
Домът на Висения Left_bar_bleue1400/1400Домът на Висения Empty_bar_bleue  (1400/1400)

Домът на Висения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Висения   Домът на Висения Icon_minitimeВто 16 Авг - 23:29

Серена също допи своя.
- Да, аз също. Бих искала всичко да си е както преди, когато родителите ми бяха живи, но знам че няма как да се случи. За това аз ще си върна откраднатото и ще превърна това място във великото кралство, което някога беше.
Върнете се в началото Go down
https://dragontale.bulgarianforum.net
NightCrawler
Простолюдие
NightCrawler


Брой мнения : 79
Join date : 12.08.2016
Age : 28
Местожителство : Монтана

Герой
Ниво: 2
Опит:
Домът на Висения Left_bar_bleue120/200Домът на Висения Empty_bar_bleue  (120/200)
HP на дракона:
Домът на Висения Left_bar_bleue200/200Домът на Висения Empty_bar_bleue  (200/200)

Домът на Висения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Висения   Домът на Висения Icon_minitimeВто 16 Авг - 23:36

- Разбира се, не се съмнявам, че ще успееш. Надявам се чаят да ти е харесал. В моето кралство обожавах точно този чай. Винаги имах много листа от него и ги взех със себе си, заедно с малкото багаж, който успях да взема, когато и на мен ми се наложи да избягам от своя дом. Сега имам традиция всеки ден да изпивам поне по чаша, въпреки че знам, че когато свърши, няма да мога отново да намеря от него. Той е едно от малкото неща, които ми останаха от стария ми живот. Ще го изпия докрай, защото се надявам, че когато не ми остане нищо, което да ми напомня, най-сетне ще съм свободна да забравя какво ми се случи.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Домът на Висения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Висения   Домът на Висения Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Домът на Висения
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Домът на Елвира Голдлийф
» Висения Лийдс
» Ловът на лейди Серена и Висения

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dragontale :: Еритос :: Места за живеене-
Идете на: