Dragontale
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Come join us in this dragon-related adventure. Raise your dragon and see if you have what it takes to be a great dragon master!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВходТаверната - Page 2 Bg_top_logo18

 

 Таверната

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
poisonx
Престолонаследница на Еритос
poisonx


Брой мнения : 707
Join date : 11.07.2016
Age : 28
Местожителство : София

Герой
Ниво: 14
Опит:
Таверната - Page 2 Left_bar_bleue450/1400Таверната - Page 2 Empty_bar_bleue  (450/1400)
HP на дракона:
Таверната - Page 2 Left_bar_bleue1400/1400Таверната - Page 2 Empty_bar_bleue  (1400/1400)

Таверната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таверната   Таверната - Page 2 Icon_minitimeВто 4 Дек - 0:28

Серена въздъхна тежко и прекрачи входа на таверната.
- Добър вечер. - поздрави тя. - Искам да ми сипете 8 чаши с абсент.
Съдържателят на таверната се облещи. Зачуди се дали е чул правилно и дали наистина това дребно момиче не си поръча ОСЕМ чаши с абсент.
- Госпожице, извинявайте, но нормална ли сте? Първо, това ще ви струва 4000 злато и второ, ако ги изпиете, едва ли ще излезете жива от тук...
- Съвсем сериозна съм. - усмихна се Серена и с известни усилия постави на тезгяха доста голяма кесия със злато. - Точно толкова са, ако не ми вярвате, ще Ви изчакам да преброите.
Мъжът я гледаше с възможно най-невярващото изражение, докато броеше монета по монета. Наистина наброяваха точно 4000 злато.
- Дори няма да питам откъде имате толкова пари, но все пак, сигурна ли сте? Да се самоубиете ли се опитвате?
- Не се тревожете за мен, просто направете това, което Ви казах.
В крайна сметка, съдържателят вдигна рамене и извади бутилката с абсент, като нареди 8 чаши на бара пред Серена. Започна бавно да пълни всяка една чаша и да наблюдава как тя изпива почти на екс всяка една от тях. След като приключи и с последната, той не можеше да повярва, че все още се държи на краката си.
- За годините, в които държа тази таверна, трябва да призная, че никога не съм виждал подобно нещо! Та Вие пиете повече и от мъжете, които всеки ден са тук!
- Казах Ви да не ме подценявате. - усмихна се Серена и благодари на съдържателя.
Престолонаследницата игнорира подсвиркващите ѝ мъже и се отправи към изхода. В момента, в който излезе, се свлече на земята и загуби съзнание. Левиатан, който чакаше пред таверната, се приближи към нея и я побутна с муцуна.
- Господарке? - със загрижен тон изрече той.
Момичето не помръдваше. Левиатан нежно я хвана в лапите си и я понесе обратно към имението.


Серена получава 400 опит.
Върнете се в началото Go down
https://dragontale.bulgarianforum.net
SDHM
Принцеса
SDHM


Брой мнения : 1159
Join date : 11.07.2016
Age : 28
Местожителство : Варна

Герой
Ниво: 15
Опит:
Таверната - Page 2 Left_bar_bleue790/1500Таверната - Page 2 Empty_bar_bleue  (790/1500)
HP на дракона:
Таверната - Page 2 Left_bar_bleue1500/1500Таверната - Page 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Таверната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таверната   Таверната - Page 2 Icon_minitimeСря 5 Дек - 1:58

Силиа дойде в таверната, за да отпразнува покупката на Валурус. Все още не можеше да повярва, че се сдоби с толкова рядък екземпляр. „Само почакай, Силван. Съвсем скоро ще ми се молиш да те убия!“, мислеше си жената, докато сядаше на бара.
- Какво ще обичате, милейди?
- Едно уиски, моля. - отвърна принцесата и извади декрета от Клара, след което плати само половината сума.
Барманът прибра парите и постави една чаша пред Силиа, след което я напълни с уиски. Нещо грабна окото на младата жена и тя помоли бармана да се отмести малко.
- Какво е това зад Вас?
- О, това ли? - барманът се обърна към една дъска зад себе си. - Нека Ви разкажа какво се случи вчера. Дойде едно момиче и си поръча ОСЕМ чаши абсент. Можете ли да повярвате?
Силиа едва не се задави с глътката си.
- Как така?
- И аз не можах да повярвам. Никой не можа. И знаете ли кое е най-изумителното нещо? Това момиче ги изпи на един дъх и си тръгна от тази таверна на ДВА крака.
- Еха. Изисква се талант, за да изпиеш толкова.
- Така е. Вие не искате ли да пробвате нещо подобно?
Силиа се изсмя. Можеше и да пробва, но в таверната не сервираха ейл.
- Когато започнеш да предлагаш ейл, приятелю. - отвърна тя и изпи питието си.
Стана от мястото си и си тръгна.

Валурус получава 10 опит.
Върнете се в началото Go down
 
Таверната
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dragontale :: Еритос :: Таверна-
Идете на: