Dragontale
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Come join us in this dragon-related adventure. Raise your dragon and see if you have what it takes to be a great dragon master!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВходПродажба на дракони Bg_top_logo18

 

 Продажба на дракони

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
poisonx
Престолонаследница на Еритос
poisonx


Брой мнения : 707
Join date : 11.07.2016
Age : 28
Местожителство : София

Герой
Ниво: 14
Опит:
Продажба на дракони Left_bar_bleue450/1400Продажба на дракони Empty_bar_bleue  (450/1400)
HP на дракона:
Продажба на дракони Left_bar_bleue1400/1400Продажба на дракони Empty_bar_bleue  (1400/1400)

Продажба на дракони Empty
ПисанеЗаглавие: Продажба на дракони   Продажба на дракони Icon_minitimeНед 17 Юли - 22:35

В развъдникът винаги биха приветствали вашите дракони, ако решите, че вече не можете да се грижите за тях. Тук обучени професионалисти ще се погрижат на драконите да не им липсва нищо. За всеки дракон, който продадете, ще получите 500 злато. Разбира се, местата в развъдника не са безкрайни, поради което ще приема нови дракони само по 2 пъти на месец.
Върнете се в началото Go down
https://dragontale.bulgarianforum.net
persian
Господар на коне
persian


Брой мнения : 901
Join date : 19.07.2016
Age : 29

Герой
Ниво: 14
Опит:
Продажба на дракони Left_bar_bleue355/1400Продажба на дракони Empty_bar_bleue  (355/1400)
HP на дракона:
Продажба на дракони Left_bar_bleue1400/1400Продажба на дракони Empty_bar_bleue  (1400/1400)

Продажба на дракони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продажба на дракони   Продажба на дракони Icon_minitimeНед 24 Юли - 23:12

Каво доязди с Парпатикона и влезе да я продаде.
- Здрасти. Дошъл съм да си продам ей тоз дракон.
Продажба на дракони Original
Вид: Син дракон
Булка на Гондолфо
Име: Парпатикона
- Добре, Каво, давай я. Идвай ма. - каза човека и зе Парпатикона. Тя не щеше да тръгва и се натъжи, че вече няма да види Гондито.
- Айде чао Парпи и сори. - каза Каво. И той малко се натъжи за Парпито, ама нямаше как.
- Идвай ма, ся пържолите ще падат. - каза човека и я натика в печката.
Каво се качи на кончо Вихрогончо и си тръгна тъжно.

Каво зе 500 злато.
Върнете се в началото Go down
SDHM
Принцеса
SDHM


Брой мнения : 1159
Join date : 11.07.2016
Age : 28
Местожителство : Варна

Герой
Ниво: 15
Опит:
Продажба на дракони Left_bar_bleue790/1500Продажба на дракони Empty_bar_bleue  (790/1500)
HP на дракона:
Продажба на дракони Left_bar_bleue1500/1500Продажба на дракони Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Продажба на дракони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продажба на дракони   Продажба на дракони Icon_minitimeПон 1 Авг - 18:15

Силиа дойде качена на гърба на вълчицата си. Тя извади яйцето на синия дракон от торбата си и влезе в развъдника. Тя каза, че желае да продаде дракон и те ѝ показаха къде да отиде. Влезе в една стая и каза:
- Добър ден, господине. Бих желала да продам това яйце.
- Ще го приема, но имате ли такъв вид дракон?
- Да, разбира се. Ако нямах, нямаше да го продавам. - отвърна Силиа.
Мъжът подаде един малък чувал със злато на момичето и взе яйцето. Силиа се качи обратно на гърба на вълчицата и се запъти към дома си.
Върнете се в началото Go down
persian
Господар на коне
persian


Брой мнения : 901
Join date : 19.07.2016
Age : 29

Герой
Ниво: 14
Опит:
Продажба на дракони Left_bar_bleue355/1400Продажба на дракони Empty_bar_bleue  (355/1400)
HP на дракона:
Продажба на дракони Left_bar_bleue1400/1400Продажба на дракони Empty_bar_bleue  (1400/1400)

Продажба на дракони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продажба на дракони   Продажба на дракони Icon_minitimeЧет 4 Авг - 21:13

Каво доязди в продавалника. Посрещна го човека.
- Ко искаш Каво? - каза човека.
- Да си продам ей тоз дракон.
Продажба на дракони Fire_Dragon_Boss
Вид: Огнен дракон
Булка на Гондолфо
Име: Дищриктминатка
- Оха, те пържолите напрао сами се праят на тъз. Ок, Каво, ето ти мангизите, идвай тука ма. - адски каза човека и натика Дищриктминатка в печката.
Каво зе мангизите и си тръгна щастлив и натъжен.
Върнете се в началото Go down
poisonx
Престолонаследница на Еритос
poisonx


Брой мнения : 707
Join date : 11.07.2016
Age : 28
Местожителство : София

Герой
Ниво: 14
Опит:
Продажба на дракони Left_bar_bleue450/1400Продажба на дракони Empty_bar_bleue  (450/1400)
HP на дракона:
Продажба на дракони Left_bar_bleue1400/1400Продажба на дракони Empty_bar_bleue  (1400/1400)

Продажба на дракони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продажба на дракони   Продажба на дракони Icon_minitimeЧет 4 Авг - 22:32

Докато летеше към вкъщи, Серена се сети, че всъщност няма намерение да излюпи яйцето, тъй като Левиатан вече беше приказен дракон. Тя му каза да лети обратно към развъдника.
- Но, Лейди Серена, не разбирам... Защо се върнахте? - заинтригувано попита човекът.
- Не, не се тревожете, няма нищо, просто... Искам да продам това яйце.
- Но Вие току що го получихте? - недоумяваше той.
- Да, но както забелязвате, вече имам приказен дракон. Не се бях усетила за това. Моля Ви, знам че Вие ще се грижите по-добре за него от мен. Вземете го.
Човекът пое яйцето и пожела на Серена приятен ден. Тя се качи на гърба на Левиатан и този път наистина полетя към вкъщи.
Върнете се в началото Go down
https://dragontale.bulgarianforum.net
persian
Господар на коне
persian


Брой мнения : 901
Join date : 19.07.2016
Age : 29

Герой
Ниво: 14
Опит:
Продажба на дракони Left_bar_bleue355/1400Продажба на дракони Empty_bar_bleue  (355/1400)
HP на дракона:
Продажба на дракони Left_bar_bleue1400/1400Продажба на дракони Empty_bar_bleue  (1400/1400)

Продажба на дракони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продажба на дракони   Продажба на дракони Icon_minitimeЧет 15 Ное - 23:49

Каво доязди и плака ама нямаше как.
- Добър ден искам да дам два дракона под ножа.
- Ооо Каво, супер, давай ги. - каза месаря и точеше сатъра и са усмихваше адски.
Ей тез са.

Продажба на дракони Red-dragon-by-manzanedo-dbssb1s
Вид: Червен Дракон
Пол: Жена
Име: Брахилорета

Продажба на дракони Water-Dragon
Вид: Морски дракон
Пол: Мъж
Име: Прадипторикетус-Персансаваж

Драконите реваха реки ама нямаше ко да са прай, Каво беше беден прошляк и мангизите бяха по-важни.

Каво зе 1000 злато.
Върнете се в началото Go down
SDHM
Принцеса
SDHM


Брой мнения : 1159
Join date : 11.07.2016
Age : 28
Местожителство : Варна

Герой
Ниво: 15
Опит:
Продажба на дракони Left_bar_bleue790/1500Продажба на дракони Empty_bar_bleue  (790/1500)
HP на дракона:
Продажба на дракони Left_bar_bleue1500/1500Продажба на дракони Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Продажба на дракони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продажба на дракони   Продажба на дракони Icon_minitimeПет 7 Дек - 21:40

Силиа влезе в друга сграда до тази на развъдника, за да продаде яйцето, което получи преди малко.
- Добър ден, бих искала да продам това яйце. Вече имам киселинен дракон и не мисля, че ми е нужден още един.
- Добре. - кимна човекът и пое яйцето в ръце. - Отидете на касата, за да Ви дадат парите.
- Извинете, но искам да знам какво ще правите с него. Знам, че обикновените дракони се изпращат в развъдника за разплод, но какво става с малко по-специалните?
- Те се отглеждат в огромни ферми и евентуално се пускат на свобода. Грижим се добре за тях, мога да Ви дам думата си.
- Аз не се и съмнявам, но ми беше любопитно. Благодаря Ви!

Силиа получава 500 злато.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Продажба на дракони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продажба на дракони   Продажба на дракони Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Продажба на дракони
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dragontale :: Еритос :: Развъдник-
Идете на: